گزارش داوطلبانه دفتر ايمني گزارش داوطلبانه دفتر ايمني

به منظور جمع آوري مخاطرات و تهديدات ايمني موجود در صنعت هوانوردي، سازمان هواپيمايي كشوري نسبت به استقرار سامانه دريافت گزارشات داوطلبانه اقدام نموده است. تمامي اشخاص مي توانند مواردي را كه تهديد كننده ايمني در صنعت هوانوردي مي باشد در اين سامانه ثبت كنند. دفتر ايمني پس از جمع آوري گزارشات، موارد را بدون ذكر نام و با رعايت جوانب در خصوص حفظ اطلاعات گزارش دهنده به بخشهاي مربوطه درون سازمان و بيرون سازمان منعكس كرده و پيگيري مي نمايد. لازم به ذكر است كه نوشتن اسم ، ايميل و شماره تلفن كاملا اختياري مي باشد. چنانچه مايل هستيد در جريان پيگيري هاي انجام شده قرار بگيريد شماره تلفن و/يا آدرس ايميل خود را وارد نماييد (اختياري).

لطفا تهديد ايمني مشاهده شده در صنعت هوانوردي را در قسمت زير درج نماييد. توجه فرماييد كه نوشتن جزئيات كمك زيادي به فهم درست مخاطره و تهديد ايمني دارد.

 

تذكر مهم جهت آپلود كردن ضمايم:

كاربران گرامي  با توجه به محدوديت فايل هاي ارسالي (500kb)خواهشمند است جهت آپلود كردن فايل هاي خود به نكات زير توجه فرماييد

1-در صورتي كه چندين فايل داريد بايستي تمامي فايل ها را درداخل يك پوشه قرار داده و آن را فشرده (zip) نماييد و در نهايت يك فايل را آپلود نماييد.(حجم كل فايل نبايد بيش از 500kb باشد)

2-در صورتي كه تصاوير ارسالي شما داراي حجم بالايي هستند لطفا از نرم افزارهاي كاهش حجم مثل فتوشاپ استفاده نموده و تصاوير را به صورت save for web ذخيره سازي نماييد تا حجم تصاوير شما در حد چند كيلوبايت شود. با اين كار كيفيت تصوير حفظ شده و فقط مناسب براي ارسال در وب خواهد بود.