تعطيلي 5 ساعته فرودگاه هاي استان تهران در روز 14 خرداد
سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: روز سه شنبه ۱۴ خرداد 1398 مصادف با ارتحال امام خميني (ره)، فرودگاه‌هاي استان تهران به مدت 5 ساعت تعطيل خواهد بود.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: هم‌زمان با برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، پروازهای فرودگاه‌های استان تهران به مدت 5 ساعت تعطیل می‌شوند و به دلیل هم‌زمانی این روز با ماه مبارك رمضان، مراسم بعدازظهر برگزار میشود و تمام پروازهای این فرودگاهها به وقت ايران از ساعت ۱۶ تا 21 و به وقت جهاني (UTC) از ساعت 11:30 تا 16:30 تعطیل خواهد شد.

وی ادامه داد: اطلاعیه‌ هوانوردی در اين خصوص صادر و به‌ تمامی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است و شرکت‌ها موظف به برنامه ريزي براي پاسخگويي به مسافران خود در چنين مواقعي هستند.

جعفرزاده خاطرنشان كرد: تمامي پروازهای قبل و بعد از ساعات اعلام‌ شده، طبق برنامه انجام خواهد شد و مسافران لازم است قبل از عزيمت به فرودگاه امام خميني (ره) براي پروازهاي خارجي با شماره تلفن 096330 و در پروازهاي داخلي با شماره تلفن۴۴۶۶۵۵۱۹ - ۴۴۶۶۵۵۲۴ و 199 تماس حاصل كنند.

سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: همچنين پروازهاي عبوري از فاصله 30 مايلي تا ارتفاع بي نهايت از فضاي تهران ممنوع است و فرودگاه پيام براي استفاده پروازهاي اضطراري استفاده خواهد شد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.