مجيد فتحي نژاد خلبان هواپيماي فوق سبک سانحه ديده امروز بود
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از جان باختن استاد خلبان، «مجید فتحی نژاد» در اثر سقوط هواپیمای فوق سبک در ایوانکی سمنان خبر داد.
رضا جعفرزاده اظهارداشت:  فتحی نژاد مسئول فوق سبک سازمان هواپیمایی کشوری بوده است که هواپیمای وی در ساعت ۹ صبح امروز در حدود ۲۰۰ متر قبل از فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی دچار حادثه شده است.
مجید فتحی نژاد از بنیانگذاران یگان فاتحین بسیج و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جانباز جنگ تحمیلی و از  رزمندگان غیور مدافعان حرم بود و با تربیت خلبانان بسیجی، فعالیت زیادی در حوزه هواپیماهای فوق سبک کشور داشت.
وی اولین فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان هواپیمایی کشوری بود که همواره دغدغه زیادی در تربیت نیروهای متعهد و بسیجی در عرصه خلبانی داشت. او استادی با اخلاق، صبور، متعهد و بسیار تلاشگر بود و جان خویش را نیز در همین راه تقدیم آرمانهای مقدس  خود کرد. 
به گفته وی، علت این حادثه در دست بررسی است.
جعفرزاده با بیان اینکه جان باختن فتحی نژاد ضایعه ای برای سازمان هواپیمایی کشوری به شمار می رود افزود: وی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای اولین بار در یک اقدامی شجاعانه و مهیبج پرچم کشورمان را با استفاده از یک فروند هواپیمای فوق سبک در آسمان تهران با اهتزاز در آورد که بازتاب خبری زیادی بدنبال داشت.
گفتنی است، نفر دوم پرواز دانشجوی همراه ایشان خانم حسینی ۱۸ ساله بود.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.