به مناسبت روز جهاني کنترلرهاي ترافيک هوايي صورت گرفت
بازديد رئيس سازمان هواپيمايي کشوري از مرکز کنترل ترافيک هوايي
روزگذشته رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به همراه معاون هوانوردي و امور بين الملل و مديران سازمان از مرکز کنترل ترافيک هوايي بازديد کرد.

در اين بازديد علي عابدزاده با بيان اينكه سازمان هواپيمايي كشوري از مشكلات و محدوديت هاي اين مركز آگاه است گفت : نقش ارزشمند اين نيروهاي متخصص در اين مركز كه ضامن ايمني و حفظ سلامت پروازهاست بسيار بالاست و نيروهايي كه در بخش هاي مختلف اين مركز فعاليت مي كنند به نقش هماهنگي و انسجام عملياتي در هدايت و راهبري پروازها واقف و تلاش هاي مضاعف آن برما پوشيده نيست و همواره به لحاظ تاثير استراتژيك اين مركز براي استقبال شركت هاي خارجي براي عبور از آسمان ايران و احساس اطمينان خلبانان در دريافت سرويس از اين مركز مصداق درستي از توانمنديها و ارده بي نظير آنهاست كه بروز و ظهور يافته است.

وي همچنين گفت: تامين نيروي انساني متخصص و غناي آن جزء دغدغه هاي سازمان هواپيمايي كشوري و شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي بوده كه اين مهم در دست پيگير و يقيناً به نتايج خوبي منجر خواهد شد .

در اين ديدار مسعود نيكبخت مدير كل ترافيك هوايي نيز طي سخناني چگونگي فعاليت افراد مستقر در آن مركز را تشريح كرد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.