جلسه گراميداشت هفته پدافند غير عامل در سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد

صبح امروز جلسه گراميداشت هفته پدافند غير عامل با حضور علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، در اين جلسه علي عابدزاده ضمن گراميداشت آغاز ماه ربيع الاول و هفته پدافند غيرعامل اظهارداشت: با توجه به حجم تهدیدات دشمن به شیوه های متعدد در صنعت حمل و نقل هوايي دفع این گونه تهدیدات در صنعت هوانوردي يكي از وظايف اصلي سازمان به شمار مي رود.

و ضرورت دارد ساختار سازماني مناسب براي انجام اين وظايف مهم طراحي و در نظر گرفته شود تا مسائل مبتلا به صنعت هوانوردي و به منظور مصونيت بخشي، تاب آوري و ايمن سازي زيرساخت صنعت در حوزه تهديدات مورد اهميت بيشتر قرار گيرد همچنين شيوه ها و دستورالعملي هاي لازم براي مجموعه صنعت تهيه و به  همه بخشها ابلاغ شود.

وي بر رعايت دستورالعمل هاي پدافند غيرعامل در طراحي و ساخت فرودگاهها وتاسيسات هوانوردي، جلوگيري از هرگونه نفوذ و هك در سامانه هاي شركت هاي هوانوردي و فرودگاهها، اجراي ضوابط امينتي در حوزه هاي هوانوردي كشور، رصد بيماريها و آفات دامي وگياهي در مرزهاي هوايي كشور، توجه به ملاحظات اقتصاد هوانوردي، حفاظت از مردم در سوانح و رويدادهاي طبيعي و غير طبيعي، مباحث پدافند غيرعامل در حوزه هاي هوانوردي است كه  با با توجه به تنوع تهديدات، برنامه ريزي جامع و پايدار براي صيانت از زيرساخت هاي هوانوردي كشور تاكيد كرد.

 در ادامه علي لطفي جانشين پدافند غير عامل سازمان هواپيمايي كشوري گزارشي از عملكرد، فعاليت هاي سازمان همچنين برنامه هاي آينده اين بخش در حوزه پدافند غيرعامل ارائه كرد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.