رئيس سازمان هواپيمايي کشوري تاکيد کرد:
نياز جايگزيني چابک سازي بر مقررات دست و پاگير در صنعت هوايي
صبح امروز معاون، مديران كل و كارشناسان توسعه مديريت و منابع سازمان با كاپيتان محمد محمدي بخش رئيس سازمان هواپيمايي كشوري ديدار و گفت و گو كردند.
در اين ديدار محمدي بخش با بيان اينكه حيات استمرار صنعت هوايي كشور به داشتن نيروي انساني متبحر  و با تجربه است گفت: توجه به اين مهم صنعت را از تهديدها مصونيت مي بخشد.
رئيس سازمان هواپيمايي كشوري افزود: طرح و برنامه هاي معاونت توسعه مديريت و منابع محدود به سازمان نيست، بلكه بايد مشرف و قابل ارائه به كل صنعت باشد و از بابت آموزش نيروي انساني براي تمامي بخش ها غني عمل كرد.
وي تصريح كرد: غفلت از اين موارد مي تواند ما را از اهدافمان دور كند بنابراين به جاي بعضي از مقررات زائد و دست و پاگير لازم است چابك سازي و زمينه براي مديريت بايسته سازمان و همچنين كل صنعت فراهم شود.
محمدي بخش همچنين به ضرورت داشتن نقشه را ه منسجم و سنجيده براي حركت رو به جلو در زمينه نيروي انساني و هدايت صنعت اشاره كرد و گفت: با توجه به موضوعات مطرح شده ترديدي ندارم كه اين توانايي ها قابل اجراست كه مي توان يكي از اين راهبردها را فرهنگ سازي و فراهم كردن زمينه جذب نخبگان در صنعت دانست.

First First First


هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.