انجام بيش از 23هزار پرواز تا 13 فروردين/جابه جايي مسافران نوروزي بخش هوايي از مرز 3ميليون نفر گذشت
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از انجام بيش از 23هزار پرواز داخلي و بين المللي تا 13 فروردين خبرداد و گفت: از اين تعداد بيش از 5هزار و 200 پرواز خارجي بوده است.
رضا جعفرزاده با بيان اينکه پروازهاي نوروزي از 25 اسفند 94 آغاز و تا 18 فروردين ماه 95 ادامه مي يابد، اظهارداشت: با تدابير انديشيده شده از طرف سازمان هواپيمايي کشوري و همکاري جدي مجموعه هاي دخيل در امر پروازها و امکانات در اختيار مسافران در ايام نورز براي تطبيق نرخ بليت هواپيما از طريق سايت هاي رسمي شرکت هاي هواپيمايي و در دسترس بودن سايت سازمان هواپيمايي کشوريwww.cao.ir جهت دريافت اطلاعات در خصوص دفاتر مجاز فروش بليت هواپيما و اطلاع رساني به موقع به مسافران و دسترسي مسافران به بليت هواپيما ما شاهد شکايات قابل ملاحظه اي نبوده ايم. وي، همچنين از افزايش پروازهاي عتبات عاليات در اين ايام خبرداد و گفت: دفتر نظارت بر فرودگاهها، شرکتها و موسسات هوانوردي سازمان، 1407 مجوز لگ پرواز عتبات از 25 اسفندماه تا 18 فروردين ماه براي شرکت هاي هواپيمايي داخلي صادر کرده است. مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري با بيان اينکه تعداد پروازهاي انجام شده و آمار پيش بيني شده مسافر از 3 ميليون نفر گذشته است، افزود: همچنين 2هزار پرواز در دو روز گذشته انجام شده که آمار دقيق پروازهاي مسافر جابه جا شده متعاقبا اعلام خواهد شد. جعفرزاده در پايان از افزايش 12 درصدي آمار جابه جايي مسافران نوروزي بخش هوايي نسبت به مدت مشابه سال گذشته تا 13 فروردين امسال خبرداد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.