جابه جايي بيش از 2 ميليون و 140هزار مسافر از آغاز سفرهاي نورزوي تا نهم فروردين
مشاور رسانه‌اي رييس و مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از جابه جايي بيش از 2ميليون و 140هزار مسافر از آغاز سفرهاي نوروزي تا پايان روز نهم فروردين ماه خبر داد.
رضا جعفرزاده افزود: از آغاز پروازهاي نوروزي تا پايان روز نهم فروردين ماه بالغ بر 16 هزار و 140 پرواز برنامه اي و فوق العاده داخلي و خارجي از تهران و ساير شهرستان ها انجام شده است. وي با بيان اينکه در ايام نوروز از مجموع 268 فروند هواپيماي در اختيار شرکت هاي هواپيمايي، 164 فروند هواپيما و از مجموع 44هزار و 889 صندلي، 27 هزار و 21 صندلي پرواز فعال بوده است، گفت: علي رغم عدم توازن عرضه و تقاضا در بخش هوايي سازمان هواپيمايي کشوري تلاش کرده است تا حتي الامکان، با هماهنگي هايي که با بخش هاي فني و عملياتي شرکت هاي هواپيمايي از طريق استاندارد پرواز سازمان به عمل آمده نسبت به فعال شدن هواپيماها و استفاده حداکثري با حفظ اصول ايمني، پاسخگوي انتظارات متقاضيان بخش هوايي در ايام نوروز باشد. مشاور رسانه‌اي رييس و مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري اظهارداشت: از 2ميليون مسافر جابه جا شده بيش از 1.5 ميليون مسافر داخلي و 606هزار مسافر خارجي بوده است. وي در پايان يادآورشد: آمار تاخيرات به جز مواردي که تعدادي از پروازها به علت وضعيت بد جوي فرودگاه مقصد کنسل و يا با تاخير طولاني تر مواجه شده است شاهد تاخيرات قابل توجهي نبوده ايم.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.