انجام بيش از 9هزار پرواز فوق العاده و برنامه اي تا پايان روز ششم فروردين
مشاور رسانه‌اي رييس و مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از انجام بيش از 9هزار پرواز فوق العاده و برنامه اي تا پايان روز ششم فروردين ماه خبر داد.
رضا جعفرزاده با بيان اينکه آغاز سفرهاي نوروزي از 25 اسفند 94 آغاز و تا 15 فروردين ماه ادامه دارد افزود: تا پايان روز ششم فروردين ماه نزديک به 9 هزار پرواز داخلي و بين‌المللي انجام شده است که از اين تعداد نزديک به 3200 هزار پرواز بين المللي و بقيه داخلي بوده است. وي اظهارداشت: نظر به اينکه حجم تقاضا در ايام نوروز از برنامه ريزي هاي صورت گرفته افزايش يافت و با ميزان صندلي پرواز در اختيار برابري نمي کرد به همين منظور با هماهنگي هاي به عمل آمده استفاده حداکثري از ناوگان موجود با حفظ شرايط ايمني و رفاه حال مسافران صورت گرفت. جعفرزاده گفت: گزارش ها حاکي است 90 درصد از سفرهاي نوروزي از شش فرودگاه مهرآباد و فرودگاه بين المللي امام خميني (ره)، مشهد مقدس، کيش، شيراز و اصفهان صورت گرفته است. مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري انسجام و هماهنگي مجموعه هاي دخيل در انجام پروازها چون شرکت فرودگاه هاي کشور، شرکت هاي هواپيمايي و عوامل امنيتي و انتظامي مستقر در فرودگاه ها را مثبت ارزيابي و ابراز اميدواري کرد که روند بازگشت سفرهاي نوروزي بخش هوايي نيز متناسب با انتظارات مسافران پروازها باشد. وي در پايان گفت: استفاده مسافران از پورتال سازمان هواپيمايي کشوري www.cao.ir براي دريافت اطلاعات دفاتر خدمات مسافرت هوايي داراي مجوز به هنگام خريد بليت هواپيما و انتقادات و پيشنهادات و پورتال شرکت فرودگاههاي کشور www.airport.ir براي دريافت اطلاعات وضعيت پروازها و سايت هاي رسمي شرکت هاي هواپيمايي براي دريافت نرخ بليت جهت جلوگيري از تخلفات احتمالي و جلب رضايت مسافران نوروزي بسيار مفيد و مؤثر واقع شده است.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.