انجام نزديک به 8 هزار پرواز داخلي و بين المللي تا نيمه اول سفرهاي نوروزي 95
از ۲۶ اسفند ماه تا پايان روز ششم فروردين ماه ۹۵ نزديک به 8 هزار پرواز داخلي و بين‌المللي انجام شده است که از اين تعداد نزديک به 3 هزار پرواز بين المللي و بقيه داخلي بوده است.
رضا جعفرزاده مشاور رسانه‌اي رييس سازمان هواپيمايي کشوري با اعلام اين خبر گفت: از ۲۶ اسفند ماه تا پايان روز ششم فروردين ماه ۹۵ نزديک به 8 هزار پرواز داخلي و بين‌المللي انجام شده است که از اين تعداد نزديک به 3 هزار پرواز بين المللي و بقيه داخلي بوده است. جعفرزاده با بيان اينکه بازگشت سفرهاي نوروزي بخش هوايي از ديروز آغاز شده است گفت گزارش ها حاکي است 90 درصد از سفرهاي نوروزي از شش فرودگاه، در تهران فرودگاه بين المللي مهرآباد و فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) و در شهرستان ها مشهد مقدس، کيش، شيراز و اصفهان از جمله فرودگاه هاي پر تردد بشمار رفته اند. وي همچنين گفت بالاترين حجم نشست و برخاست را در روزهاي 27 و 28 اسفند ماه شاهد بوده ايم که تعداد آن به ۱۹۴۲ پرواز رسيده که از اين تعداد ۸۰۴ پرواز آن بين المللي و ۱۱۳۸ پرواز آن داخلي بوده است. مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري انسجام و هماهنگي مجموعه هاي دخيل در انجام پروازها چون شرکت فرودگاه هاي کشور، شرکت هاي هواپيمايي و عوامل امنيتي و انتظامي مستقر در فرودگاه ها را مثبت ارزيابي و ابراز اميدواري کرد که روند بازگشت سفرهاي نوروزي بخش هوايي نيز متناسب با انتظارات مسافران پروازها باشد. جعفرزاده در پايان گفت: استفاده مسافران از پرتال سازمان هواپيمايي کشوري www.cao.ir براي دريافت اطلاعات دفاتر خدمات مسافرت هوايي داراي مجوز به هنگام خريد بليت هواپيماو انتقادات و پيشنهادات و پرتال شرکت فرودگاههاي کشور www.airport.ir براي دريافت اطلاعات وضعيت پروازها و سايت هاي رسمي شرکت هاي هواپيمايي براي دريافت نرخ بليت جهت جلوگيري از تخلفات احتمالي و جلب رضايت مسافران نوروزي بسيار مفيد و مؤثر واقع شده است.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.