صدور بيش از 4800 مجوز پرواز خارجي در ايام نوروز 95
مشاور رئيس و مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از صدور بيش از 4800 مجوز پرواز خارجي به صورت فوق العاده و برنامه اي براي ايام نوروز امسال خبرداد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري, رضا جعفرزاده با بيان اينکه پروازهاي نوروزي از 25 اسفند 94 آغاز و تا 15 فروردين ماه 95 ادامه مي يابد، اظهارداشت: از 4800 مجوز پرواز خارجي صادر شده، تعداد 3255 پرواز به شرکت هاي خارجي و 1563 مجوز به شرکت هاي داخلي اختصاص يافته است. وي با بيان اينکه در ايام نوروز 41 شرکت هواپيمايي خارجي پروازهاي فوق العاده و برنامه اي را انجام مي دهند، افزود: در آستانه آغاز پروازهاي نوروزي، هماهنگي لازم براي انجام پروازهاي رضايت بخش، ايمن و سلامت صورت گرفته است. مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: تمامي مجموعه هاي دخيل در امر پروازها از جمله معاونان عمليات شرکت هاي هواپيمايي توسط معاونت استاندارد پرواز سازمان، مديران عامل و نمايندگان بازرگاني شرکت هاي هواپيمايي توسط مديرکل دفتر نظارت سازمان جلسات متعددي برگزار و چگونگي انجام پروازها، نوع تعامل شرکت هاي هواپيمايي با يکديگر را مورد بحث و بررسي قرار داده و تدابيري براي بيرون آمدن از آزمون عمليات و سرويس دهي به مسافران انديشيده شده است. جعفرزاده اظهارداشت: به شرکت هاي هواپيمايي توصيه شده تا نسبت به سه محور اطلاع رساني از طريق شماره تلفن هاي دريافت شده از مسافران به هنگام دريافت بليت هواپيما، اطلاع رساني توسط روساي ايستگاهها در داخل ترمينال ها و ارتباط نزديک مديران روابط عمومي ها و مسئولان عالي رتبه شرکت ها با رسانه اهتمام لازم صورت گيرد. وي با بيان اينکه از مجموع 44 هزار و 889 صندلي پرواز، 27 هزار و 21 صندلي پرواز فعال در اختيار داريم، گفت: پروازهاي انجام شده از آغاز پروازهاي نوروزي قابل توجه بوده به گونه اي که در دو روز گذشته حجم پروازها صرفا از فرودگاه مهرآباد (که در حالت عادي ميزان پروازهاي اين فرودگاه به ساير استان ها 280 الي 300 پرواز بوده است) به حدود 400 پرواز رسيده است.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.