ديدار مديران ارشد هواپيمايي سوئيس با رئيس سازمان هواپيمايي کشوري
مقامات هواپيمايي سوئيس اير با رئيس سازمان هواپيمايي کشوري پيرامون همکاري در زمينه خدمات هندلينگ در فرودگاهها از جمله خدمات زميني و هوانوردي با يکديگر ديدار و گفت گو کردند.
رضا جعفرزاده مشاور رئيس و مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري با اعلام اين خبر گفت به دنبال سفر رئيس جمهور سوئيس به ايران و سياست توسعه روابط خارجي از جمله روابط حمل و نقلي دولت عصر ديروز مديران عالي شرکت هواپيمايي سوئيس اير با رئيس سازمان هواپيمايي کشوري ديدار کردند. جعفرزاده گفت: در اين ديدار که معاون هوانوردي و امور بين الملل و مديرکل حقوقي سازمان هواپيمايي کشوري حضور داشتند. رئيس هيأت اقتصادي و مدير ارشد اجرائي و رئيس خدمات فرودگاهي شرکت هواپيمايي سوئيس اير رئوس همکاريهاي ممکن از طرف آن شرکت را در زمينه هاي خدمات هندلينگ در فرودگاهها از جمله خدمات زميني و هوانوردي اعلام کردند در اين ديدار مهندس عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي کشوري ضمن استقبال از اعلام آمادگي گروه اقتصاد و اجرائي آن شرکت اظهار داشت در فرصت هاي آتي لازم است اين توانايي ها نيز در مذاکرات بعدي با حضور مسؤلان شرکت فرودگاههاي کشور و شرکت هاي هواپيمايي نيز صورت گيرد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.