از سرگيري پروازهاي لندن- تهران از نيمه دوم اسفندماه سال جاري
مشاور رئيس و مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، خبرداد: پروازهاي لندن- تهران از نيمه دوم اسفندماه سال جاري از سر گرفته مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، رضا جعفرزاده گفت: مسئولان شرکت هواپيمايي بريتيش ايرويز به سرپرستي مدير توسعه شبکه پروازي آن شرکت روز گذشته با معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري در خصوص از سرگيري پروازهاي لندن- تهران ديدار و گفت و گو کردند. وي افزود: طبق موافقتنامه موجود بين سازمان هواپيمايي کشوري ايران و انگليس، طرفين مجاز به انجام سه تا 4پرواز در هفته بودند که شرکت بريتيش ايرويز از سال 89 پروازهاي خود را به تهران قطع کرده بود. جعفرزاده با بيان اينکه توسط شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران تنها هفته اي سه پرواز در مسير تهران- لندن انجام مي شد که براساس مذاکره اخير قراراست پروازهاي لندن - تهران نيز توسط شرکت بريتيش ايرويز از نيمه دوم اسفندماه سال جاري به صورت 4پرواز در هفته از سرگرفته شود.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.