اکثر شرکتهاي هواپيمايي تاکنون تغيير نرخي در راستاي طرح آزادسازي نرخ بليت هواپيما نداشته اند
مديرکل حوزه رياست و روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: علي رغم آغاز آزادسازي نرخ بليت، اکثر شرکت هاي هواپيمايي تاکنون اقدامي در خصوص تغيير قيمت بليط ها درمسيرهاي مشمول آزادسازي نکرده اند.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، محمد سعيد شرفي افزود: در روزهاي اخير متعاقب ابلاغ دستورالعمل آزادسازي نرخ بليط هواپيما در 170 مسير پر تردد داخلي به شرکت هاي هواپيمايي، برخي اخبار منتشره در خصوص افزايش قيمت بليط در مسيرهاي داخلي متاثر از آزادسازي قيمت بليت هواپيما صحت ندارد. وي در ادامه گفت: از آنجا که طبق معمول در طول سال بليط هاي زمان اوج پروازها و زمان هايي که حجم متقاضيان سفر هوائي بالاست قبلا به فروش مي رسيده است نرخ هاي موضوع اخبار منتشره فعلي در خصوص مسير تهران مشهد در اربعين مشمول چنين شرايطي بوده و عموميت نداشته است. ضمنا بر اساس پايش کارشناسان سازمان، نرخهاي تمامي مسيرهاي 170 گانه آزاد شده در حد قيمتهاي قبلي بوده و دسترسي متقاضيان به بليت شرکتهاي هواپيمايي مختلف از طريق سايت شرکتها و يا دفاتر خدمات مسافرتي طرف قرارداد آنها به سهولت فراهم مي باشد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.