پيام رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به مناسبت هفته بزرگداشت بسيج
علي عابدزاده معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به مناسبت هفته بزرگداشت بسيج، پيامي صادر کرد. متن پيام بديل شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم درود بر بيدار دلان مهاجم‏ستيز پنجم آذرماه سالروز شکل گيري بسيج مستضعفان به فرمان بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي، يکي از نقاط عطف تاريخ پرفراز و نشيب انقلاب اسلامي به شمار مي رود تا اتحاد، اراده، اخلاص، ساده زيستي، صبر و قناعت، ايثار و غيرت، گذشت و ايمان سرشار از تقواي الهي را در قالب بسيج باز تعريف کند. امام راحل تشکيل بسيج را از الطاف جليه خداوند و شجره طيبه و درخت تناور و پرثمري دانسته که شکوفه هاي آن بوي بهار وصل و طراوت يقين و حديث عشق مي دهد و با به کار گرفتن واژه هايي کم نظير و ملکوتي مانند" بسيج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهيدان گمنامي است که پيروانش بر گلدسته هاي رفيع آن، اذان رشادت و شهادت سر داده اند" بسيج ميقات پابرهنگان و معراج انديشه پاک اسلامي است که تربيت يافتگان آن نام و نشان در گمنامي و بي نشاني گرفته اند. بسيج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکيل آن را همه مجاهدان از اولين تا آخرين امضا نمودند اين نهاد را توصيف مي کند. بسيج تمام شدني نيست و هفته بسيج فرصت مغتنمي است براي زنده نگه داشتن ارزشها، پاسداشت جوانمردي و بزرگ‏داشت جان‏فشاني‏هايي است که براي سربلندي اين سرزمين صورت گرفته است و بسيج يادآور خاطره پرشکوه مجاهداني است که در دوران دشوراترين شبها و روزهاي پرخطر هشت سال دفاع مقدس حماسي ترين صحنه هاي تاريخ ايران و جهان را خلق کرده و زيباترين تابلوهاي ايثار و فداکاري را همراه با شجاعت و رشادت ترسيم کرده اند. خاطره جوانمردان غيوري که شيران روز و زاهدان شب بودند و صحنه نبرد با شيطان زر و زور را با عرصه جهاد با نفس اماره به هم آميختند و جبهه جنگ را محراب عبادت و محل معراج خود ساختند. اينجانب هفته بسيج را بر همه بسيجيان عرصه جهاد و مجاهدت هاي شورآفرين و حماسه ساز انقلاب اسلامي به ويژه بسيجيان عزيز صنعت حمل و نقل هوايي کشور تبريک گفته و اميدوارم در پرتو عنايات الهي و پيروي از منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) که همواره خود را يک بسيجي مي دانند، در پاسداري از ارزش هاي اسلامي انقلابي و تقويت و توسعه بسيج با همتي والاتر و انگيزه‌اي قوي‌تر همگام با همفکري و همکاري مرکز مقاومت بسيج صنعت حمل و نقل هوايي کشور موفق و مويد باشيد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.