مشاور رئيس و مديرکل دفتر رياست و روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري منصوب شد
در ابلاغي از سوي رئيس سازمان هواپيمايي کشوري، محمدسعيد شرفي به سمت مشاور رئيس و مديرکل دفتر رياست و روابط عمومي سازمان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، علي عابدزاده در اين ابلاغ آورده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالي، به موجب اين ابلاغ به عنوان مشاور رئيس و مديرکل دفتر رياست و روابط عمومي سازمان منصوب مي شويد. وي اظهاراميدواري کرده است؛ با استعانت از خداوند متعال و بهره گيري از همه ظرفيت هاي موجود و با همکاري با معاونت ها، مديران و کارکنان سازمان و هماهنگي با مجموعه وزارت راه و شهرسازي و ساير سازمان ها و فعالان صنعت هوانوردي در جهت انجام وظايف محوله و پيگيري امور، براي تحقق برنامه ها و اهداف سازمان موفق و مويد باشيد. گفتني است؛ محمد سعيد شرفي پيش از اين در حوزه هاي ستادي و عملياتي شرکت فرودگاههاي کشور و سازمان هواپيمايي کشوري، سمت هاي مديريتي از جمله مدير دفتر مطالعات راهبردي و همکاري هاي بين المللي شرکت فرودگاهها، معاونت عمليات هوانوردي فرودگاه حضرت امام خميني (ره)، مديرکل دفتر حقوقي و بين الملل سازمان و اخيرا نيز مديرکل فرودگاههاي استان خوزستان را عهده دار بوده است. انتهاي پيام/صهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.