پيام تسليت عابدزاده به مناسبت درگذشت معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي کشوري
مهندس علي عابدزاده معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان هواپيمايي کشوري با صدور پيامي درگذشت مهندس حميد حبيبي معاون استاندارد پرواز سازمان را به جامعه صنعت هوانوردي کشور تسليت گفت. متن پيام بدين شرح است:
الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ خبر درگذشت برادر و همکار عزيزمان جناب آقاي مهندس حميد حبيبي معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي کشوري، موجب تأسف و تألم گرديد. وي به عنوان خدمتگزار صنعت حمل و نقل هوايي، منشأ خدمات ارزشمند و خالصانه بوده و با روحيه‌ي تلاشگر خود، يادهاي گرامي و فراموش‌نشدني از خود به جاي گذاشته است و در طول 21 سال فعاليت با حضور موثر در سازمان هواپيمايي کشوري با خلوص نيت براي پيشبرد اهداف عالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تلاش کرده است. اينجانب ضمن تاسف و تاثر، ضايعه درگذشت اين مدير فعال، خدم و متعهد را به جامعه هوانوردي کشور و به ويژه خانواده محترم آن مرحوم تسليت گفته و علو درجات آن بزرگوار در بهشت أعلا و مزيد فضل و رحمت پروردگار بي همتا براي ايشان و طول عمر و صبر و شکيبايي بازماندگان آن مرحوم را ازخداوند يکتا مسئلت مي نمايم. رحمت خدا بر اوهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.