معاون وزير راه و شهرسازي:
قيمت بليت هواپيما به‌زودي آزاد مي‌شود
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري از رتبه‌بندي شرکت‌هاي هواپيمايي داخلي خبر داد و گفت: در آينده نزديک قيمت‌ها آزاد مي‌شود، البته اين بدان معنا نيست که نرخ‌ها راديکالي افزايش يابد و سازمان هواپيمايي اجازه نمي‌دهد در اين بخش اعمال انحصار روي دهد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، علي عابدزاده، اظهار کرد: پس از آزادسازي نرخ بليت هواپيما، ايرلاين‌ها مجبورند براي آن‌که در فضاي رقابتي موفق باشند کيفيت خدمات‌دهي را افزايش دهند. وي تصريح کرد: به اين دليل به‌سمتي حرکت مي‌کنند تا به‌نحو بهتري سرويس‌دهي داشته باشند، اگر بتوانيم فضا را براي رقابت ايجاد کنيم فکر مي‌کنم مسير ارتقاي خدمات‌دهي در حمل‌ونقل هوايي به‌سرعت طي مي‌شود. وي با بيان اين‌که رقابت، مباحث مربوط به ارتقاي کيفيت را به‌همراه دارد، افزود: بحث رتبه‌بندي ايرلاين‌ها در قالب طرح آزادسازي قيمت‌ها در دستور کار سازمان هواپيمايي کشوري قرار دارد. معاون وزير راه و شهرسازي با يادآوري اين‌که قيمت‌ها به‌شکل گذشته همچنان به‌صورت تکليفي است، گفت: در آينده نزديک قيمت‌ها آزاد مي‌شود، البته اين بدان معنا نيست که نرخ‌ها راديکالي افزايش يابد. عابدزاده با تأکيد بر "نرخ بليت مسيرهايي را آزاد مي‌کنيم که رقابت در آن سخت‌تر است" افزود: سازمان هواپيمايي کشوري مراقب مسيرهاي غيررقابتي است و اجازه نمي‌دهد که ــ ايرلاين‌ها ــ در آن اعمال انحصار کنند. منبع: تسنيمهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.