امضاي دستورالعمل ارائه خدمات مسافرتي و گردشگري الکترونيکي بين سازمان هاي هواپيمايي کشوري و ميراث فرهنگي
دستورالعمل ارائه خدمات مسافرتي و گردشگري الکترونيکي به امضاي رئيس سازمان هواپيمايي کشوري و معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي رسيد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، در راستاي توسعه گردشگري الکترونيک و ارائه خدمات سفر در فضاي مجازي و نظام مند کردن سايت هاي فروش بليت هواپيما و ارائه خدمات گردشگري، دستورالعمل ارائه خدمات مسافرتي و گردشگري الکترونيکي با همکاري سازمان هواپيمايي کشوري، سازمان ميراث فرهنگي و مرکز توسعه تجارت الکترونيک تهيه و تدوين شد. براساس اين گزارش، در نشست مشترک رئيس سازمان هواپيمايي کشوري و معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي دستورالعمل مذکور به امضاي دو طرف رسيد. براساس اين دستورالعمل فعاليت در حوزه ارائه خدمات سفر و گردشگري به صورت الکترونيکي بايد با مجوز سازمان هواپيمايي کشوري و سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري و اخذ نماد اعتماد الکترونيکي از سازمان توسعه تجارت صورت گيرد و با افرادي که بدون مجوزهاي مذکور اقدام به فعاليت کنند برخورد قانوني لازم صورت خواهد گرفت. گفتني است؛ در اين نشست طرفين بر لزوم همکاري و هماهنگي در خصوص ساماندهي تورهاي خارجي تاکيد کردند و از آنجا که حمل و نقل يکي از الزامات توسعه گردشگري به شمار مي رود و اين امر در گردشگري بين المللي متکي بر حمل و نقل هوايي است لذا سازمان هواپيمايي کشوري قول مساعد داد براي تامين نيازهاي حمل و نقل هوايي گردشگري کشور با هماهنگي سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري اقدامات لازم به عمل آورد. انتهاي پيام/صهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.