با حضور دکتر روحاني و آتامبايف انجام شد؛
امضاي يادداشت تفاهم همکاري در زمينه حمل و نقل هوايي
حجت الاسلام والمسلمين حسن روحاني و آلماس بيگ آتامبايف روساي جمهوري ايران و قرقيزستان صبح شنبه پس از ديدار خصوصي و مذاکرات هيات هاي عالي رتبه دو طرف در مراسم امضاي اسناد دو کشور حضور يافتند.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، در اين مراسم و در حضور روساي جمهور ايران و قرقيزستان ٨ يادداشت تفاهم و موافقتنامه همکاري به امضاي مقامات و مسوولان بلند پايه دو کشور رسيد. اين 8 سند همکاري شامل؛ يادداشت تفاهم همکاري در زمينه کشاورزي، موافقتنامه انتقال محکومان، برنامه همکاري وزارتخانه هاي امورخارجه، يادداشت تفاهم همکاري رسانه اي، يادداشت تفاهم همکاري در زمينه انرژي، يادداشت تفاهم همکاري در زمينه حمل و نقل هوايي، يادداشت تفاهم همکاري اتاق هاي بازرگاني و يادداشت تفاهم همکاري هاي کنسولي است که به امضاي وزرا و مسوولان ايران و قرقيزستان رسيد. قرار است روساي جمهور دو طرف در نشست مطبوعاتي مشترک به تشريح مذاکرات هيات هاي عالي رتبه دو کشور و دستاوردهاي آن بپردازند. گفتني است؛ در راستاي توافقات انجام شده در زمينه حمل و نقل هوايي؛ شرکت هاي هواپيمايي طرفين مجاز خواهند بود در صورت وجود تقاضا به راه اندازي پروازهاي منظم مسافري تا سقف 7 پرواز در هفته مسيرهاي مختلف دو کشور اقدام کنند. در اين مراسم عباس آخوندي وزير راه و شهرسازي و علي عابدزاده معاون وزير و رئيس سازمان هواپيمايي کشوري حضور داشتند. منبع: پايگاه اطلاع رساني دولتهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.