يادداشت تفاهم همکاري حمل و نقل هوايي ايران و تاجيکستان امضا شد
مديرکل دفتر حقوقي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري، گفت: در اجلاس مشترک سازمان هواپيمايي کشوري ايران و تاجيکستان يادداشت تفاهم همکاري هاي هوايي بين دو کشور به امضا رسيد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، مراد اسماعيلي اظهارداشت: در اجلاس مشترک في مابين رئيس سازمان هواپيمايي کشوري تاجيکستان و ايران که با محوريت ارتقا سطح همکاري هوانوردي برگزار شد، ضمن بررسي و مذاکره در خصوص موضوعات حمل و نقل هوايي، سقف پروازهاي بين دو کشور به 10پرواز هفتگي افزايش يافت. وي افزود: همچنين شرکت هاي هواپيمايي آسمان و ماهان از ايران و شرکت هاي هواپيمايي سومون اير و تاجيک اير از طرف مقابل مجاز به برقراري پروازهاي برنامه اي و منظم شدند. مديرکل دفتر حقوقي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري، خاطرنشان کرد: براساس تفاهم نامه مذکور شرکت هاي هواپيمايي طرفين مجازند علاوه بر پروازهاي برنامه اي نسبت به برقراري پروازهاي چارتري به فرودگاههاي دو کشور اقدام کنند.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.