عابدزاده در آيين بدرقه نخستين گروه از حجاج عنوان کرد:
تلاش سازمان هواپيمايي براي جلوگيري از تأخير در پروازها
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در مراسم بدرقه حجاج به زائران حج تمتع از تلاش اين سازمان براي جلوگيري از تأخير در پروازها خبر داد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، علي عابدزاده امروز يکشنبه يکم شهريور در آيين بدرقه نخستين گروه حجاج در سال ۹۴ از فرودگاه امام خميني (ره) افزود:پروازهاي رفت حجاج از امروز اول شهريورماه آغاز مي‌شود و تا ۲۶ شهريور ادامه خواهد داشت که در اين مدت ۲۲۳ پرواز صورت مي‌گيرد که ۱۲۱ پرواز مربوط به عمليات مدينه اول و ۱۰۲ پرواز نيز مربوط به عمليات مدينه بعد خواهد بود. معاون وزير راه و شهرسازي ادامه داد: پروازهاي برگشت حجاج نيز از ششم مهر ماه آغاز مي‌شود و تا ۲۵ مهر ادامه خواهد داشت که در اين مدت ۲۱۸ پرواز صورت مي‌گيرد که در مجموع در عمليات رفت و برگشت حجاج ۴۴۱ پرواز انجام مي‌شود. وي افزود: ايام حج و انجام اين فريضه الهي به فعاليت‌هاي بخش هوايي معنويت خاصي مي‌بخشد. سازمان هواپيمايي کشوري جلب رضايت زائران خانه خدا را از موفقيت‌هاي خود مي‌داند همانطور که خروجي تمامي تلاش‌ها خدمت به مردم است. عابدزاده انجام پروازهاي ايمن و سلامت را اولويت نخست سازمان هواپيمايي کشوري در طول عمليات انتقال حجاج عنوان کرد و گفت: بايد در اين دوره زماني خدمات مناسب و متناسب با شان و مرتبه زائران ارائه شود. معاون وزير راه و شهرسازي با تاکيد بر تلاش اين سازمان براي انجام پروازهاي به موقع و تکريم زائران اظهار کرد: در طول انجام پروازهاي حج دستگاه‌هاي مربوطه نيز از جمله شرکت فرودگاه‌هاي کشوري در جهت فراهم کردن زمينه انجام پروازها از ۱۹ فرودگاه کشور تلاش‌هاي قابل تقديري انجام داده‌اند. ضمن اينکه از مسئولان شرکت هاي‌ هواپيمايي جمهوري اسلامي (هما)، ماهان و شرکت هواپيمايي سعودي بايد قدرداني شود. رئيس سازمان هواپيمايي کشور با بيان اين‌که در طول عمليات رفت و برگشت زائران به سرزمين وحي ۶۴ هزار و ۱۰۰ زائر از طريق ۴۴۱ پرواز انتقال داده مي‌شوند گفت: فرودگاه نقطه آغاز نگاه‌ها و مبتداي قضاوت‌ ميهمان‌هاي خارجي است بنابراين عملکرد ما بيانگر هويت جمهوري اسلامي ايران است. عابدزاده ادامه داد: بايد به فرداي پس از محدوديت‌هاي بين‌المللي فکر کرد تا ابزارهاي لازم براي ورود به صحنه رقابت‌هاي حمل و نقل منطقه‌اي و جهاني سالم و همچنين رسيدن به اين اهداف فراهم شود که اين اهداف جز با همت و هماهنگي دستگاه‌هاي مربوطه ميسر نمي‌شود./ منبع: پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازيهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.