رئيس سازمان هواپيمايي کشوري:
سازمان هواپيمايي کشوري و صنعت هوانوردي را به جايگاه اصلي خود باز مي گردانيم
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري گفت: به پشتوانه منطق علمي، تخصصي و استفاده از اختياراتي که قانون برعهده ما قرار داده است؛ سازمان هواپيمايي کشوري و صنعت هوانوردي را به جايگاه اصلي خود باز مي گردانيم.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، علي عابدزاده در نخستين نشست خود با معاونان و مديران سازمان اظهارداشت: در صنعت حمل و نقل هوايي بيش از 24 هزار ميليارد تومان سرمايه زير ساختي وجود دارد اما به دليل نبود برنامه ريزي و تعريف مناسب از فرايندها تاکنون تنها در حدود 30درصد از اين سرمايه ها مورد بهره برداري قرار گرفته است. معاون وزير راه و شهرسازي در ادامه افزود: سازمان هواپيمايي کشوري بايد از اين فرصت ها و فضاهاي موجود استفاده کرده و با منطق علمي به جلو حرکت کند و دانش را سرلوحه فعاليت ها قرار دهد. رئيس سازمان هواپيمايي کشوري ابرازداشت: با توجه به اينکه قانون هواپيمايي کشوري به روز و قابل استفاده است به همين منظور ضروري است جهت بهره وري از سرمايه هاي زيرساختي موجود در صنعت از اختياراتي که قانون در اختيار سازمان قرار داده، استفاده بهينه صورت گيرد. عابدزاده افزود: صنعت هواپيمايي از جمله صنايعي است که تمامي اقدامات آن مطابق با مقررات و استانداردهاي بين المللي انجام مي شود اما فرايندهاي صورت گرفته در اين صنعت منطبق با روشهاي بين المللي نيست. معاون وزير راه وشهرسازي از مديران خواست تا با استفاده از نظرات متخصصان و کارشناسان سازمان و همچنين منطق، توانمنديها و ظرفيت هاي داخلي و بين المللي، فرايندهاي جديد را تنظيم و تعريف کنند. وي افزود: سازمان هواپيمايي کشوري دستگاهي نظارتي و حاکميتي است و موفقيت در صنعت حمل و نقل هوايي مستلزم پيشبرد اهداف و برنامه هاي سازمان به عنوان مرجع حاکميتي آن خواهد بود. رئيس سازمان هواپيمايي کشوري اظهارداشت: آنقدر منطق در اختيار داريم که بهره برداران در مقابل منطق سازمان هواپيمايي کشوري حرفي براي گفتن ندارند و قانون اين اختيار را براي ما قائل شده است. عابدزاده با بيان اينکه ارتقا شاخص هاي ايمني در اولويت فعاليت ما در سازمان هواپيمايي کشوري قرار دارد، تصريح کرد: نگاه ما کيفي است و بايد با نظارت قوي، کيفيت و توسعه ناوگان هوايي را افزايش دهيم. وي اظهارداشت: به پشتوانه منطق علمي، تخصصي و تجربه مديران و کارشناسان اين سازمان در نظر داريم در جهت رسيدن به اهداف ترسيمي بلند مدت و کوتاه مدت صنعت حمل و نقل هوايي گام هاي اساسي و موثري برداريم. رئيس سازمان هواپيمايي کشوري تاکيد کرد: کار براي انجام بسيار و زمينه براي فعاليت و پيشرفت مساعد است برهمين اساس اميدواريم در آينده نزديک جهش چشمگيري در اين صنعت صورت گيرد. عابدزاده اظهاراميدواري کرد با حمايت‌هاي همه جانبه و استفاده از اختياراتي که قانون برعهده سازمان قرار داده است بتوانيم سازمان هواپيمايي کشوري و صنعت هوانوردي را به جايگاه اصلي خود بازگردانيم. انتهاي پيام/صهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.