رضايت مردم و ايمني پرواز در اولويت است
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري بابيان اينکه رسالت اصلي اين سازمان تامين فرآيندهاي لازم براي رضايت مردم و ايمني پروازهاست ،گفت: ساختار هواپيمايي کشوري، نحوه اداره شرکتهاي هواپيمايي و اداره فرودگاه‌ها متحول مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، علي عابدزاده گفت: سازمان هواپيمايي کشوري بايد فرآيندهاي لازم را براي رضايت مردم و ايمني پروازها تامين کند که البته اصلي‌ترين رسالت اين سازمان است. وي افزود: براي تحقق افزايش رضايت مردم از صنعت حمل و نقل هوايي و ارتقاي سطح ايمني پروازها بايد تغييرات اساسي در ساختار سازمان هواپيمايي کشوري، نحوه اداره شرکت‌هاي هواپيمايي و اداره فرودگاه‌ها ايجاد شود تا به اهداف خود در تحول در صنعت هوانوردي دست يابيم. رئيس سازمان هواپيمايي کشوري درباره برنامه‌هاي سازمان هواپيمايي کشوري با توجه به تدوين برنامه ششم توسعه گفت: قطعا در برنامه ششم توسعه تلاش مي‌شود براي توسعه حمل و نقل هوايي برنامه هاي توسعه‌اي تهيه شود و به تصويب مجلس شوراي اسلامي برسد. معاون وزير راه و شهرسازي با تاکيد بر اينکه توسعه صنعت هوانوردي نيازمند حمايت مجلس شوراي اسلامي، اصحاب رسانه و صاحبنظران است ، گفت : اميدواريم با حمايت‌هاي همه جانبه بتوانيم صنعت هوانوردي کشور را به جايگاه اصلي خود بازگردانيم.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.