راه‌اندازي مرکز آموزش خلباني بالگرد با همکاري هوانيروز در اصفهان
معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي کشوري از راه‌اندازي مرکز آموزشي خلباني بالگرد با همکاري هوانيروز در اصفهان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري به نقل از پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي، حميد حبيبي اظهار کرد: مقدمات کار راه‌اندازي مرکز آموزشي خلبان‌هاي نظامي و غيرنظامي بالگرد با همکاري هوانيروز در شهر اصفهان انجام شد و اين مرکز به‌زودي راه‌اندازي مي‌شود. معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي کشوري با بيان اينکه هوانيروز مرکز آموزشي بسيار پيشرفته و مناسبي در اصفهان دارد که قابليت نظامي نيز دارد٬ افزود: اين مرکز مي‌تواند به عنوان مرکز آموزش نظامي و غيرنظامي داوطلب و دانشجو بگيرد و خلبان تربيت کند. وي ادامه داد: طي مذاکراتي که با مسئولان اين مرکز داشتيم قرار شد آموزش‌ديدگان مرکز آموزش خلباني بالگرد اصفهان گواهينامه رسمي از سازمان هواپيمايي کشور اخذ کنند. حبيبي يادآور شد: امکاناتي که اين مجموعه دارد در خاور ميانه بي‌نظير است و ظرفيت بسيار بالايي براي تربيت خلبان نظامي و غير نظامي بالگرد دارد و حتي مي‌تواند از کشورهاي اطراف نيز دانشجو و داوطلب بگيرد و آموزش دهد. اين مقام مسئول در سازمان هواپيمايي کشوري تعداد مراکز آموزش هواپيمايي را به دليل پايين بودن هزينه‌ها افزون بر نياز متقاضي برشمرد و گفت: در عين حال مرکز تربيت خلبان بالگرد به دليل هزينه‌هاي بالايش و نياز به امکانات ويژه٬ محدود و ناکافي است بنابراين وجود چنين مراکزي مي‌تواند براي سازمان هواپيمايي کشوري بسيار کارگشا باشد./ بيشترهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.