سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري:
شرکت فرانسوي ADP از سرمايه گذاري در پروژه هاي فرودگاهي ايران استقبال کرد
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري از سفر يک هيات فرانسوي به تهران خبر داد و گفت: در اين سفر راهکارهاي سرمايه گذاري شرکت ADP فرانسه در پروژه هاي مختلف فرودگاهي ايران مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، محمد خداکرمي، افزود: اين شرکت هم اکنون در اجراي چندين پروژه فرودگاهي در فرودگاه هاي مهم جهان فعال است و نسبت به سرمايه گذاري در توسعه فرودگاه امام خميني (ره) و دو فرودگاه پرتردد مشهد و شيراز اظهار تمايل کرده است. وي اظهار داشت: در نشستي که با اين هيات هفته گذشته در سازمان هواپيمايي کشوري با حضور دست اندرکاران صنعت هوانوردي کشور برگزار شد، مسئولان اين شرکت با بررسي پروژه هاي سرمايه گذاري در طرح توسعه فرودگاه امام (ره) با تکميل ترمينال ايرانشهر در اين فرودگاه موافقت کردند تا پس از بررسي لازم نقطه نظرات نهايي خود را اعلام کنند. سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري اظهار داشت: مشارکت در توسعه پروژه هاي فرودگاهي، توسعه و تجهيز و ارايه خدمات مشاوره در صنعت هوانوردي و کمک به افزايش مسيرهاي پروازي از اهم برنامه هاي اين شرکت فرانسوي در سفر به تهران بود. خداکرمي افزود: در سفر مسئولان اين شرکت فرانسوي پروژه هاي مختلف سرمايه گذاري در فرودگاه امام (ره) و برخي از پروژه هاي سرمايه گذاري در دو فرودگاه مشهد و شيراز معرفي شد تا پس از انجام مطالعات مورد نياز، جمع بندي نهايي آن به مسئولان صنعت هوانوردي ايران ارايه شود. سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري افزود: شرکت ADP فرانسه يک شرکت بزرگ در زمينه ساخت و توسعه تجهيزات فرودگاهي است که نقش مهمي در توسعه فرودگاه هاي فرانسه داشته و هم اکنون پروژه هاي بزرگ فرودگاهي در چندين فروگاه پرتردد جهان را در دست اقدام قرار دارد. يادآور مي شود، اگستينو دورمانه مديرعامل شرکت ADP به همراه هيات فرانسوي هفته گذشته به تهران سفر کرد تا با پروژه هاي مختلف سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف فرودگاه حضرت امام (ره) و فرودگاه هاي مشهد و شيراز آشنا شود.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.