اسماعيلي در گفتگو با پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي مطرح کرد:
تدوين پيش‌نويس توسعه پروازهاي ايران و ترکمنستان
مراد اسماعيلي مديرکل دفتر حقوقي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري گفت: سازمان هواپيمايي کشوري در چهاردهمين اجلاس کميسيون مشترک همکاري‌هاي اقتصادي ايران و ترکمنستان براي توسعه پروازهاي ميان دو کشور پيش‌نويسي تدوين کرده است.
مراد اسماعيلي در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي گفت: سعي داريم در يادداشت تفاهم‌نامه پاياني چهاردهمين اجلاس کميسيون مشترک همکاري‌هاي اقتصادي جمهوري اسلامي ايران و ترکمنستان توسعه روابط هوايي ميان دو کشور پيش‌بيني شود. مديرکل دفتر حقوقي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري افزود: سازمان هواپيمايي کشوري علاقه دارد که علاوه بر شرکت‌هاي موجود شرکت‌هاي ديگري در خطوط هوايي دو کشور فعال شوند. وي با بيان اينکه پيش نويس يادداشت تفاهم توسعه پروازهاي ايران و ترکمنستان تهيه شده است٬ اظهار کرد: اميدواريم اين پيش‌نويس در نشست اصلي کميسيون مشترک همکاري‌هاي اقتصادي جمهوري اسلامي ايران و ترکمنستان نهايي شود و اين نشست بستري براي توسعه همکاري‌ها ميان دو کشور باشد. اسماعيلي افزود: در حال حاضر روزانه يک پرواز از سوي شرکت‌هاي ايراني به ترکمنستان مي‌رود و يک پرواز هم از سوي شرکت‌هاي ترکمني به ايران انجام مي‌شود؛ اين در حالي است که در ايام شلوغ سال پروازهاي فوق‌العاده و غيربرنامه‌اي نيز براي اين مسير هوايي در نظر گرفته مي‌شود./هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.