آغاز عمليات وارسي پروازي از 36دستگاه کمک ناوبري فرودگاه هاي کشور
معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي کشوري، گفت: عمليات وارسي پروازي (flight check) از 36 دستگاه کمک ناوبري فروگاه هاي کشور از هفته آينده آغاز مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري حميد حبيبي اظهارداشت: با نظارت سازمان هواپيمايي کشوري و همکاري شرکت فرودگاههاي کشور از هفته آينده عمليات وارسي پروازي (flight check) از دستگاه هاي کمک ناوبري 20 فرودگاه کشور آغاز مي شود. وي با بيان اينکه فلايت چک پروازي يک الزام از طرف سازمان هواپيمايي کشوري است گفت: اين عمليات با هدف اطمينان از عملکرد صحيح دستگاه کمک ناوبري و انطباق آن با استاندارد هاي لازم صورت مي گيرد. حبيبي با اشاره به اينکه وارسي پروازي از دستگاههاي کمک ناوبري بر اساس استانداردهاي ايکائو و انکس 10 به صورت دوره اي انجام مي شود افزود: با نزديک شدن به انجام عمليات حج تمتع و شرايط نامساعد جوي در فصل پائيز اين عمليات از هفته آينده آغاز مي شود. وي ابراز اميدواري کرد: وارسي پروازي از دستگاههاي کمک ناوبري ساير فرودگاههاي کشور نيز تا پايان سال انجام شود. انتهاي پيام/صهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.