کرمان دهمين فرودگاه بين المللي کشور شد
مديرکل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: در راستاي ضابطه مند شدن فرودگاهها که از جمله اهداف اين سازمان به شمار مي رود، فرودگاه کرمان به عنوان دهمين فرودگاه بين المللي کشور موفق به اخذ گواهينامه فرودگاهي شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري سعيد اکبري اظهارداشت: اين فرودگاه پس از احراز الزامات مندرج در ضميمه 9 ايکائو شامل؛ اخذ گواهينامه فرودگاهي، سالن جداگانه براي پروازهاي بين المللي و همچنين استقرار دستگاههاي مختلف از جمله گذرنامه، قرنطينه، گمرک و... توانست تاييديه اين سازمان مبني بر درج نام فرودگاه به عنوان فرودگاه بين المللي در نشريه اطلاعات هوانوردي (AIP) کشور را کسب کند. وي با بيان اينکه فرودگاه کرمان تاکنون به عنوان فرودگاه داراي مرز هوايي به شمار مي رفت افزود: هم اکنون فرودگاههاي امام خميني (ره)، مهرآباد، مشهد، تبريز، اصفهان، شيراز، بندرعباس، زاهدان، يزد و کرمان از جمله فرودگاههاي بين المللي کشور به شمار مي روند. انتهاي پيام/صهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.