عضوکميسيون عمران مجلس خواستار برگزاري جلسات هم انديشي دولت و مجلس شد
عضو کميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي خواستار برگزاري جلسات هم انديشي دولت و مجلس براي رفع مشکلات صنعت حمل و نقل هوايي شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، محمد دامادي افزود: برخي شرکت هاي هواپيمايي در سال هاي اخير با مشکلات مالي و ساختاري زيادي مواجه شده اند که با همراهي دولت و مجلس مي توان بسياري از مشکلات ساختاري آن را برطرف کرد. نماينده مردم ساري در مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: برگزاري نشست هم انديشي اعضاي کميسيون عمران با نمايندگان دولت و ارايه پيشنهادهاي مناسب براي رونق صنعت حمل و نقل هوايي بسيار تاثيرگذار است تا با بررسي مشکلات اين صنعت در مجلس، بار ديگر شرکت هاي هواپيمايي بتوانند با مساعدت دولت و مجلس به جايگاه واقعي خود در منطقه دست پيدا کنند. دامادي با اشاره به تاثير تحريم هاي ناعادلانه غربي ها بر شرکت هاي هواپيمايي و صنعت هوانوردي کشور، اظهار داشت: تحريم هاي ناعادلانه کشورهاي غربي بر وضعيت صنعت هوايي و شرکت هاي هواپيمايي ما تاثير زيادي گذاشته زيرا اين مساله باعث شده شرکت ها در خريد هواپيماهاي جديد و تامين قطعات با مشکلات زيادي مواجه شوند. اين عضو کميسيون عمران مجلس افزود: بدون شک بهره گيري از ناوگان حمل ونقل هوايي فرسوده هزينه هاي زيادي را بر شرکت هاي هوايي تحميل مي کند زيرا اين مساله بر افزايش مشکلات و زيانده بودن فعاليت برخي از شرکت هاي هوايي بسيار تاثيرگذار بوده است. نماينده مردم ساري در پايان اظهار اميدواري کرد: با توجه به مسئوليت قانونگذاري مجلس، دولت با برگزاري نشست هاي هم انديشي و يا با ارايه لايحه اي به مجلس بتواند در زمينه رفع مشکلات صنعت حمل و نقل هوايي گام هاي اساسي بردارد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.