به ميزباني ايران؛
اجلاس کارگروه مديريت اطلاعات هوانوردي منطقه خاورميانه شهريورماه جاري برگزار مي شود
اجلاس کارگروه کارشناسي منطقه خاورميانه با موضوع مديريت اطلاعات هوانوردي 7 شهريورماه جاري به مدت 5 روز به ميزباني ايران در جزيره کيش برگزار مي شود.
به گزارش دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي کشوري، اجلاس کارگروه کارشناسي منطقه خاورميانه با موضوع مديريت اطلاعات هوانوردي از تاريخ 7 الي 11 شهريور ماه جاري به ميزباني ايران و با حضور نمايندگان کشوري هاي عضو دفتر منطقه اي ايکائو در جزيره کيش برگزار مي شود. براساس اين گزارش، در اجلاس مذکور پايگاه داده مديريت اطلاعات هوانوردي، مباحث مختلف مربوط به مديريت اطلاعات هوانوردي، سيستم ها و روشهاي نوين در منطقه، هماهنگي و يکنواختي کشورهاي عضو با طرح ناوبري منطقه خاورميانه و همچنين ارائه گزارش روند اجراي پروژه هاي مربوط به اطلاعات هوانوردي کشورهاي عضو مورد بحث و بررسي قرار مي گيرد. گفتني است، علاقه مندان به شرکت در اين اجلاس مي توانند با مراجعه به سايت ICAO.INT/MID دعوتنامه را دريافت و نسبت به ثبت نام اقدام کنند. انتهاي پيام/صهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.