پيام رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خميني (ره)
دکتر عليرضا جهانگيريان معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در پيامي سالگرد ارتحال ملکوتي رهبر کبير انقلاب اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) را به عموم مردم ايران بويژه جامعه صنعت هوانوردي کشور تسليت گفت. متن پيام بدين شرح است:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم‌ از صداي سخن عشق نديدم خوشتر يادگاري که در اين گنبد دوار بماند بار ديگر چهاردهم‌ خرداد فرا رسيد، روز عزاي‌ بزرگ‌ جهان‌ اسلام‌، روزي‌ که‌ در آن‌، ايران،‌ صبحي‌ بي‌خورشيد را آغاز کرد، روزي‌ که‌ ملت‌ ايران‌، صخره‌ي‌ استواري‌ را که‌ بدان‌ تکيه‌ کرده‌ بود و سرو بلندي‌ را که‌ در سايه‌ي‌ آن‌ آرميده‌ بود در کنار خود نيافت‌. نام امام خميني نه تنها براي ملت ايران که براي تمامي ملتهاي آزاده و حق طلب جهان، عزيز و پيام آور صلح، دوستي، محبت، خداپرستي، خردورزي و ستم ستيزي است. از سوي ديگر، پانزدهم خرداد نيز يادآور پايمردي ها و دلاوري هاي آزاد مرداني است که با نثار خون خويش نقطه عطفي در مبارزات مردم ايران عليه نظام ستم شاهي به وجود آوردند . بيست و ششمين سالگرد رحلت جانگداز امام خميني (ره) رهبر کبير انقلاب اسلامي و بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و شهادت ياران ايشان در فاجعه قيام خونين 15 خرداد 1342 را به مقام معظم رهبري، عموم مردم شريف ايران و جامعه صنعت هوانوردي کشور، تسليت مي گوييم. به روان پاک شهيدان انقلاب اسلامي درود مي فرستيم و يادشان را گرامي مي داريم. عليرضا جهانگيريان معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان هواپيمايي کشوريهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.