رئيس سازمان هواپيمايي کشوري خواستار شد:
لزوم اجراي دقيق آئين نامه حقوق مسافر/ رضايت مسافر دستاورد ارزشمند صنعت هوانوردي
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري با تاکيد بر اجراي دقيق آئين نامه حقوق مسافر گفت: اجراي اين قانون افزايش رضايتمندي مسافران را به همراه دارد و دست يافتن به اين مهم دستاورد ارزشمندي براي صنعت هوانوردي است.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، عليرضا جهانگيريان در نشستي که با حضور مديران حراست شرکت هاي هواپيمايي، سپاه حفاظت هواپيمايي و پليس فرودگاهها تشکيل شد؛ از مديران حراست شرکت هاي هواپيمايي خواست تا در راستاي اجراي منويات مقام معظم رهبري در سال جاري با عنوان همدلي و همزباني دولت و ملت، در اجراي دقيق آئين نامه حقوق مسافر با مشارکت و تعامل حداکثري گام بردارند. معاون وزير راه و شهرسازي، تدوين آئين نامه حقوق مسافر را گامي در راستاي صيانت از حقوق مسافر دانست و گفت: سالانه 17 ميليون مسافر از طريق بخش هوايي جابه جا مي شود و کسب رضايتمندي اين تعداد مخاطب به طور حتم دستاورد ارزشمندي براي جامعه صنعت هوانوردي خواهد بود. وي خاطرنشان کرد: آئين نامه حقوق مسافر نسخه ي اوليه اي است که به طور حتم با اجرايي شدن آن ظرف 6 ماه آينده با همکاري شرکت هاي هواپيمايي نواقص احتمالي آن شناسايي و نسبت به رفع و تکميل آن اقدام خواهد شد. جهانگيريان خطاب به مديران حراست شرکت هاي هواپيمايي گفت: به منظور حفاظت از حق و حقوق مسافر از اجراي صحيح و دقيق اين آئين نامه اطمينان يافته و چنانچه افرادي با سوءنيت قصد اختلال در اجراي اين آئين نامه را دارند برخورد لازم صورت گيرد. رئيس سازمان هواپيمايي کشوري، تصريح کرد: همچنين نيروهاي امنيتي و نظامي مستقر در فرودگاهها نيز موظف هستند تا آئين نامه مذکور را در چارچوب قوانين و مقررات تعيين شده اجرا کرده و از بروز هرگونه اخلال در نظم پروازها جلوگيري و طبق ضوابط با افراد خاطي برخورد شود. وي با اشاره به اينکه از زمان اجرايي شدن آئين نامه حقوق مسافر تاخيرات بالاي 4 ساعت با کاهش چشمگيري مواجه بوده است از برخي شرکت هاي هواپيمايي که نسبت به اجراي صحيح اين آئين نامه اقدام کرده اند تشکر و قدرداني کرد. شايان ذکر است؛ آئين نامه حقوق مسافر در تاريخ 31/1/94 به طور رسمي به تمامي شرکت هاي هواپيمايي ابلاغ شده است. انتهاي پيام/صهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.