همرمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل(ع)
رييس سازمان هواپيمايي از جانبازان اين سازمان قدرداني کرد
رييس سازمان هواپيمايي کشور از جانبازان اين سازمان به مناسبت فرارسيدن سالروز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانبازان قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي سازما ن هواپيمايي کشوري ، دکتر عليرضا جهانگيريان صبح امروز(دوم خردادماه) در جمع جانبازان اين سازمان حاضر شد و ضمن تبريک اعياد شعبانيه، گفت: ماه شعبان با ولادت امام حسين(ع) موسوم به روز پاسدار آغاز شد و امروز، چهارم شعبان برابر با ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و ايثارگر است. اين روز را بزرگ مي داريم و در سازمان نيز به همکاراني که از جان خود براي دفاع از کشور مايه گذاشتند، افتخار مي کنيم. وي ادامه داد: تعدادي از بهترين جوانان کشورمان در دوران مختلف مقابل دشمنان داخلي و خارجي به شرف شهادت نايل شدند و برخي هم به شرف جانبازي رسيدند. اکنون در اين سازمان از حضور و انفاس جانبازان بهره منديم که باعث افتخار است. معاون وزير راه و شهرسازي با اشاره به آيات قرآن و احاديث و وعده پاداش جانبازان عنوان کرد: زبان از پاداش نيکويي که خداوند براي جانبازان در نظر گرفته، قاصر است، البته شرطي هم در آيات قرآن ذکر شده است که عزيزان در صورتي که تقواي الهي را انتخاب کنند، از آن مزاياي بهره مند خواهند شد. وي با بيان اينکه انشاله همه ما شرايط را درک کنيم و از خودسازي غافل نشويم که رمز موفقيت و عاقبت بخيري در همين موضوع است، افزود: جانبازان هنگامي که کشور به آن ها نياز داشت آنان از نثارجان خود دريغ نکردند. در پايان اين مراسم دکتر جهانگيريان، رييس سازمان هواپيمايي کشور از جانبازان اين سازمان با اهداي لوح قدرداني کرد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.