شرکت هاي هواپيمايي ملزم به ارائه بليت تخفيف دار به ايثارگران شدند
سازمان هواپيمايي کشوري براساس ماده 41 قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران طي بخشنامه اي کليه شرکت هاي هواپيمايي را ملزم به ارائه بليت تخفيف دار به ايثارگران کرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، با عنايت به تصويب قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران مصوب 1386، سازمان هواپيمايي کشوري شرکت هاي هواپيمايي را ملزم به اجراي ماده 41 اين قانون کرد که براساس آن نيمي از بهاي بليت از ايثارگران دريافت خواهد شد. طبق ماده 41 قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران، جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر، آزادگان و خانواده هاي شاهد و خانواده جانبازان هفتاد درصد در صورت مسافرت داخلي از طريق هر يک از شرکت هاي دولتي يا خصوصي هواپيمايي، راه آهن و کشتيراني با ارائه کارت ايثارگري و يا معرفي نامه بنياد از پرداخت پنجاه درصد هزينه مسافرت معاف هستند. گفتني است؛ براساس تبصره 2 ماده 41 قانون مذکور، مشمولان اين ماده در پروازهاي خارجي با معرفي نامه بنياد براي يک بار در سال از پنجاه درصد تخفيف مستقيم بهاي روز فروش بهره مند هستند. انتهاي پيام/ص

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.