انعقاد تفاهم نامه همکاري سازمان هواپيمايي کشوري با انجمن هاي صنفي دفاتر خدمات مسافرت هوايي استان ها
تفاهم نامه همکاري سازمان هواپيمايي کشوري با انجمن هاي صنفي دفاتر خدمات مسافرت هوايي استان هاي فارس، خوزستان، خراسان رضوي، اصفهان و آذربايجان شرقي به صورت آزمايشي منعقد شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، عليرضا جهانگيريان رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاري مذکور که با حضور روساي انجمن هاي صنفي دفاتر خدمات مسافرت هوايي برخي استان ها برگزار شد، اظهارداشت: اين اقدام در راستاي تمرکز زدايي و همکاري بيشتر با انجمن هاي دفاتر خدمات مسافرت هوايي صورت گرفته است. وي افزود: دفاتر خدمات مسافرت هوايي به عنوان حلقه واسط صنعت هوانوردي و مردم به شمار مي روند به همين منظور سلامت اين حلقه و عملکرد صحيح آن در رضايتمندي مردم بسيار مهم است. رئيس سازمان هواپيمايي کشوري ابراز داشت: حضور بيش از حد واسطه ها در اين بخش به دليل عدم شفافيت مشکلات متعددي را بوجود آورده است. جهانگيريان افزود: در صورت مشاهده تخلفاتي در اين بخش، سازمان هواپيمايي کشوري از طريق مراجع نظارتي و قانوني ذيربط در جهت رفع تخلفات و مشکلات بوجود آمده اقدام اصلاحي به عمل خواهد آورد. وي افزود: در حال حاضر تفاهم نامه مذکور با انجمن هاي دفاتر خدمات مسافرت هوايي 5 استان کشور به صورت آزمايشي منعقد شده و در صورت حصول نتايج قابل قبول در ساير استان هاي کشور اين وظايف واگذار خواهد شد و بازرسان سازمان به صورت ماهانه در محل انجمن حضور يافته و از نزديک بر فعاليت هاي انجمن ها نظارت خواهد داشت.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.