صدور بيش از 2 هزار مجوز پروازي فوق العاده براي نوروز 94
معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري از صدور 2111 مجوز پروازي فوق العاده در مسيرهاي داخلي و خارجي تاکنون براي ايام نوروز 94 خبرداد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، محمد خداکرمي ضمن اعلام مطلب فوق اظهارداشت: سازمان هواپيمايي کشوري تاکنون براي نوروز امسال به صورت فوق العاده 580 مجوز در مسيرهاي داخلي و 1531 مجوز در مسيرهاي خارجي صادر کرده است. وي افزود: همچنين براي ايام مذکور در مسيرهاي داخلي 10990 مجوز و براي مسيرهاي خارجي نيز 3635 مجوز برنامه اي صادر شده است. معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري با بيان اينکه عمليات پروازي نوروز 94 از 20 اسفندماه 93 آغاز و تا 15 فروردين ماه 94 ادامه دارد، خاطرنشان کرد: پيش بيني مي شود در نوروز امسال بيش از 2ميليون مسافر جابه جا شود. خداکرمي افزود: صدور بخشنامه به شرکت هاي هواپيمايي به منظور انجام به موقع پروازها، کاهش تأخيرات، نظارت مستمر بر امور پروازها در ايام تعطيلات نوروز، تشکيل کميته تاخيرات پروازي، رسيدگي به شکايات مسافرين و پاسخگويي به مردم، حضور مستمر بازرسان سازمان در ترمينال هاي فرودگاه مهرآباد جهت نظارت بر انجام بموقع پروازها از عمده ترين برنامه هاي اين سازمان در نوروز 94 به شمار مي رود. وي، تعيين معرفي نماينده مطلع و تام الاختيار از سوي شرکتهاي هواپيمايي جهت پاسخگويي به مسائل و مشکلات احتمالي درايام نوروز، تنظيم برنامه و انجام بازرسي از فرودگاهها جهت آمادگي براي پذيرش پروازها و ارائه خدمات مطلوب و تسهيلات فرودگاهي و هوانوردي به مسافران در فرودگاهها، همچنين تنظيم برنامه بازرسي از دفاتر خدمات مسافرتي در سطح کشور با هدف رعايت قوانين و مقررات و ارائه خدمات به متقاضيان سفرهاي هوايي را از ديگر برنامه هاي اين سازمان در سفرهاي نوروزي امسال عنوان کرد. انتهاي پيام/ص منبع: روابط عموميهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.