دومين جلسه معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري با معاونان فني و عملياتي شركت هاي هواپيمايي
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، در اين نشست كه مديران كل قابليت پرواز، عمليات، سوانح، طراحي و ساخت و گواهينامه ها نيز حضور داشتند در آغاز جلسه مهندس تقوايي معاون استاندارد پرواز انتظارات دستگاه حاكميتي صنعت هوايي (سازمان هواپيمايي كشوري)، وضعيت استانداردهاي منطقه اي و جهاني و لزوم حركت هماهنگ با ساير كشورها، اجتناب ناپذيري ايجاد تحول و تغيير براي ورود به رقابت ها در صنعت را به خصوص پس از باز شدن فضاي همكاري ها و رفع تحريم ها و گسترش روابط حمل و نقلي با كشورها يادآور شدند.
در ادامه اين جلسه هريك از مديران كل نيز نسبت به چگونگي روشهاي مد نظر در بخش قابليت، سوانح، طراحي  و ساخت بخش گواهينامه و عمليات مطالبي را جهت ارتقا كمي و كيفي و ايجاد زمينه ي تسهيل در روان سازي رفع نواقص احتمالي و بروز رساني استانداردها عنوان كردند.
اين گزارش همچنين حاكي است معاونان عمليات شركت هاي هواپيمايي نيز ضمن بيان نقطه نظرات خود اعلام آمادگي كردند تا نسبت به اجراي مو به موي قوانين و مقررات و احيانا بخشنامه هاي استاندارد پرواز حساسيت هاي لازم را داشته باشند.
در پايان كاپيتان قاسمي معاون عملياتي هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران نيز با مثبت خواندن حركت سازمان هواپيمايي كشوري و به خصوص معاون استاندارد پرواز اين سازمان در همراه كردن معاونان فني مهندسي و عملياتي شركت هاي هواپيمايي گفت: تصميمات كلاني كه به چگونگي ارتقا سطح دانش فني، ارتقا و توان عملياتي مورد پذيرش جوامع حمل و نقلي مطرح در جهان منتهي مي شود، اين سبك استفاده از توان هاي تخصصي را امري بنيادي و گردهم آيي در جهت و براي رسيدن به اهداف بسيار ارزنده و ملي توصيف كردند.
 ​رضا حسيني(۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۳:۲۵ ب.ظ) :
با تشکر از اطلاع رساني شما


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.