هشتمین اجلاس بین المللی هوانوردی MRTD در كیش صبح امروز آغاز به کار کرد
مشاور رسانه ای رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز به کار هشتمين اجلاس بين المللي ايكائو MRTDs (Machine Roadable Travel Documents) خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده اظهارداشت: هشتمین اجلاس MRTD صبح امروز با حضور رئیس سازمان هواپیمایی  کشوری, معاون امنیتی و انتظامی وزیر كشور, رئیس دفتر منطقه ای ایکائو و 50کشور عضو سازمان جهانی هواپیمایی کشوری در مركز همایش های بین المللی كیش آغاز به كار كرد.

همچنین حسن خوشخو رئیس کارگروه بین الملل این اجلاس افزود: مقابله با جرائم سازمان یافته نظیر قاچاق انسان، تروریسم و مقابله با هر تهدید دیگری كه مجاری و الزامات آن می تواند اسناد مسافرتی جعلی باشد و همچنین تبادل اطلاعات و تجربیات كشورهای موفق در حوزه اسناد هویتی از جمله اهداف برگزاری این اجلاس به شمار می رود.

وی ادامه داد: این اجلاس كه در رده اجلاس های امنیت هواپیمایی و بین المللی برای مقابله با تردد مجرمان بین المللی است با همكاری مشترك وزارت كشور، سازمان هواپیمایی كشوری، وزارت امور خارجه، سازمان ثبت احوال، قوه قضائیه، وزارت اطلاعات، دستگاه‌های عضو ستاد گذرنامه، پلیس در حوزه تخصصی اسناد مسافرتی و هویتی قابل خواندن با ماشین MRTD برگزار می شود.

گفتنی است، هشتمین اجلاس بین المللی ایكائو تا 22 اردیبهشت ماه در مركز همایش های بین المللی خلیج فارس ادامه دارد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.