برگزاري کارگاه آموزشي فناوري اطلاعات در هواپيمايي توسط سيتا با حضور متخصصان سازمان هواپيمايي كشوري
مديركل حوزه رياست سازمان هواپيمايي كشوري از برگزاري كارگاه آموزشي فناوري اطلاعات در هواپيمايي توسط سيتا خبرداد.

محمد سعيد شرفي اظهارداشت: در راستاي اجراي سياستهاي اقتصاد مقاومتي و جهت ارتقاي بهره وري و ظرفيت هاي حمل و نقل هوايي در تمام بخش هاي فرودگاهي، شركت هاي هواپيمايي و هندلينگ به منظور آشنايي با ايجاد منابع جديد درآمدي و خلق ثروت، كارگاه آموزشي فناوري اطلاعات در هواپيمايي توسط سيتا روز چهارشنبه در سالن كنفرانس سازمان هواپيمايي كشوري برگزار شد.

وي گفت: يكي از مهمترين چالش هاي بازار رو به رشد در حوزه هوانوردي ايجاد تعادل بين امنيت هوانوردي و تسهيلات مسافرتي است، لزوم تسريع در انجام عمليات فرودگاهي است.

شرفي ادامه داد: از آنجايي كه فرودگاه ها به عنوان مرز كشورها محسوب مي شود لازمه آن فراهم شدن زمينه ارتقا كيفيت خدمات به مسافران است و اين روند لازمه اش برنامه ريزي در جهت امنيت و ايمني مسافران است كه بتوانند به آساني اين فرايندها را طي كنند و همينكه از مخاطرات امنيتي مصون بوده و سرعت بخشيدن به تحركات مسافران در پايانه هاي فرودگاهي محقق شود.

مديركل حوزه رياست سازمان هواپيمايي كشوري با اشاره به اينكه بكارگيري اين سيستم ها تجربه اي است كه در ديگر كشورها صورت گرفته است، افزود: نظر به اينكه دولت ها متحمل اين هزينه ها نمي شوند بكارگيري اين سيستم ها از طريق فرودگاهها و شركت هاي هواپيمايي با نظارت بخش حاكميتي قابل اجراست.

 وي در پايان گفت: ورود به رقابت ها و از آن مهمتر موقعيت جغرافيايي ايران اقتضاي استفاده از اين سبك و روش را دارد و كارگاه آموزشي مذكور به همين منظور برگزار شده است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.