خطري مسافران پرواز 1042 هواپيماي ماهان را تهديد نكرده است
مشاور رسانه اي رئيس و مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري نقص فني و تاخير در پرواز كيش - تهران هواپيماي ماهان كه منجر به دلهره مسافران اين پرواز شده باشد را تكذيب كرد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: نظر به انتشار اخباري تحت عنوان "پرواز كيش- تهران به خير گذشت" از طرف بعضي رسانه ها گفت: پرواز 1042 هواپيماي ماهان نه نقص فني داشت و نه تاخير در رسيدن به فرودگاه مهرآباد.

وي ادامه داد: اين هواپيما به موقع ساعت 18:35 به فرودگاه مهرآباد رسيده است اما از آنجايي كه باند دوم فرودگاه مهرآباد در دست بازسازي و نوسازي است اشكال آني و چند دقيقه اي سطوح پروازي اين فرودگاه موجب شد تا پروازهاي اين فرودگاه در پروسه زماني كوتاه 15 الي 20 دقيقه با تاخير انجام و به تبع آن هواپيماي كيش – تهران شركت هواپيمايي ماهان نيز 20 دقيقه پس از  تايم تعيين شده قبلي اجازه فرود پيدا كند.

مشاور رسانه اي رئيس و مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: لذا هيچ خطري آنگونه كه در برخي از اخبار آمده مسافران اين پرواز را تهديد نكرده و اشكالي در سيستم هاي هواپيما و حتي فرودگاه كه اين شائبه را تقويت كند وجود نداشته است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.