برگزاري كارگاه آموزشي برنامه جهاني مميزي ايمني هوانوردي ايكائو
مديركل حوزه رياست سازمان هواپيمايي كشوري از برگزاري كارگاه آموزشي برنامه جهاني مميزي ايمني هوانوردي ايكائو خبرداد.

محمد سعيد شرفي اظهارداشت: كارگاه آموزشي آشنايي با رويكرد جديد ايكائو در خصوص مميزي كشورهاي عضو در حوزه ايمني هوانوردي با حضور اساتيدي از دفتر مركزي ايكائو در مونترال كانادا و دفتر خاورميانه اين سازمان بين المللي براي مدت 3 روز در سالن جلسات سازمان هواپيمايي كشوري با مشاركت مديران و كارشناسان سازمان هواپيمايي كشوري در حال برگزاري است.

وي افزود: ايكائو براي بررسي وضعيت ايمني هوانوردي در كشورهاي عضو و نحوه نظارت و اشراف سازمان هاي هواپيمايي كشوري در كشورهاي عضو در حال پياده سازي رويكرد جديدي تحت عنوان UOSOAP-CMA پياده سازي است.

شرفي خاطرنشان كرد: براساس اين رويكرد سيستم هوانوردي كشورهاي عضو ايكائو به صورت دقيق و سخت گيرانه شكلي و ماهوي موردي مميزي قرار خواهند گرفت.

مديركل حوزه رياست سازمان هواپيمايي كشوري تصريح كرد: قوانين و مقررات ملي، دستورالعمل هاي اجرايي، ساختار سازماني، وظايف و اختيارات سازماني، آموزش و پرسنل داراي صلاحيت هاي فني جهت برنامه ريزي و نظارت بر ايمني هوانوردي و ... از جمله حوزه هاي مورد توجه ايكائو به شمار مي رود و مقرر است موضوع مميزي قرار گيرند.

وي افزود: ايكائو برنامه اي براي بازرسي و مميزي از كشورها در حوزه ايمني دارد كه برهمين اساس برنامه ريزي شده است كه كارشناسان و مديران سازمان با حضور در كارگاه آموزشي 3 روزه با اين رويكرد آشنا شوند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.