تعطيلي 4ساعته فرودگاههاي استان تهران در روز14 خرداد
ايرلاين ها تغيير برنامه هايشان را مكررا اطلاع رساني كنند
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از بسته شدن چهار ساعته فرودگاههاي استان تهران به مناسبت برگزاري مراسم ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) در روز 14خردادماه خبرداد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، رضا جعفرزاده گفت: با صدور نوتام (اطلاعيه هوانوردي) از ساعت 7:45 تا 12 روز 14خردادماه فرودگاههاي واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بين المللي امام خميني (ره)، فرودگاه مهرآباد، پيام، آزادي، مهر شهر كرج، آبيك، مجموعه آسمان ري و مجموعه سپهر بسته اعلام مي شود.

جعفرزاده با بيان اينكه براساس نوتام(اطلاعيه هوانوردي) بسته شدن اين فرودگاهها به تمامي شركت هاي هواپيمايي داخلي و خارجي اعلام شده است از ايرلاين ها خواست مكررا تغيير برنامه روز 14 خرداد را اطلاع رساني و مسافران را نسبت به چگونگي زمان حضورشان در فرودگاه مطلع نمايند.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري در ادامه يادآورشد: از آنجا كه اين بسته شدن فرودگاه ها در نشريه اطلاعات هوانوردي(AIP) گنجانده شده است، شركت هاي هواپيمايي موظف هستند با توجه به لحاظ كردن اين موضوع نسبت به تنظيم برنامه پرواي خود اقدام كنند، برهمين اساس با برگزاري جلسات متعدد برنامه پرواز هواپيماها در خارج از ساعات يادشده تنظيم شده و تلاش مي شود خللي در برنامه پروازي شركت هاي هواپيمايي ايجاد نشود.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.