نشست مديركل دفتر نظارت بر فرودگاهها شركت ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري با انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرت هوايي استان خراسان رضوي و انجمن شركت هاي حمل و نقل هوايي
نشست مشترك و صميمي مديركل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شركت ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري با اعضاء هيات مديره انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرت هوايي استان خراسان رضوي و انجمن شركت هاي حمل و نقل هوايي در سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد.

مرتضي دهقان مديركل دفتر نظارت بر فرودگاهها شركت ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري اظهارداشت: در اين نشست در خصوص موضوعات و مسائل مشترك في مابين دفاتر خدمات مسافرت هوايي و شركت هاي هواپيمايي از جمله نظارت بر عملكرد دفاتر و شركت هاي خدمات مسافرت هوايي و همچنين اصلاح روابط كاري شركت هاي هواپيمايي با دفاتر خدمات مسافرت هوايي بحث و تبادل نظر شد.

وي افزود: همچنين مقررشد اين گونه نشست ها استمرار داشته و مشكلات و مسائل موجود در اين عرصه با يكديگر همفكري و تشريك مساعي شود.

دهقان با اشاره به اينكه دفاتر خدمات مسافرت هوايي به لحاظ ارتباط مستقيم با مسافران هوايي نقش بسيار مهم در جلب رضايت مراجعه كنندگان دارند گفت: نحوه ارائه خدمات دفاتر خدمات مسافرت هوايي و راهنمايي هاي آنان نقش تعيين كننده اي در انجام بهتر مسافرت هوايي براي مسافران دارد.

وي با تاكيد بر اينكه دفاتر خدمات مسافرت هوايي خراسان رضوي به جهت اينكه نوعا سرويس دهنده زائران و مجاوران ثامن الحجج هستند و از معنويت بالايي برخوردارند تكريم و احترام به آنها همت و دقت بيشتري را مي طلبد و لازم است اين دفاتر حساسيت مضاعفي را بخرج دهند.

گفتني است؛ تعداد دفاتر خدمات مسافرت هوايي بند الف اين استان به 220 دفتر رسيده است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.