از سرگيري پروازها به تركيه متعاقبا اعلام مي شود
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: به محض عملياتي شدن فرودگاههاي كشور تركيه پروازها از سرگرفته خواهد شد.
رضا جعفر زاده با اعلام اين خبرگفت : به دنبال اتفاقات صورت گرفته از ساعت 23:30 دقيقه  ديشب و اعلام بسته شدن فرودگاه هاي اين كشور پروازها از فرودگاه حضرت امام (ره) و ساير فرودگاه ها به اين كشور متوقف شد.

وي با بيان اينكه پروازها به تركيه همچنان متوقف است گفت: وضعيت تركيه را رصد مي كنيم به محض عملياتي شدن فرودگاههاي تركيه و اطمينان از امكان انجام پروازهاي ايمن و سلامت پروازها از سرگرفته خواهد شد .

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: بنا به اعلام نظر مسئول مديريت ترافيك هوايي منطقه اي ايكائو (سازمان بين المللي هواپيمايي كشوري)  هيچ تهديدي براي پروازهاي عبوري بر فراز تركيه  وجود  ندارد.

جعفرزاده گفت : لازم است با حساسيت تمام ايرلاين ها توسط روابط عمومي هايشان مسافران اين مسير را از چگونگي پروازها مطلع كنند.

وي اعلام كرد: سازمان هواپيمايي كشوري به منظور كمك به مسافراني ايراني و بازگرداندن آنها كه در جريان كوتادي شب گذشته در تركيه مانده اند مجوز انجام پروازهاي بدون مسافر به تركيه را براي شركت هاي هواپيمايي صادر كرد.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.