اصلاح و بازنگري يادداشت تفاهم همكاري هاي حمل و نقل هوايي بين ايران و كره
مديركل دفتر حقوقي و بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري از اصلاح و بازنگري يادداشت تفاهم همكاري هاي حمل و نقل هوايي بين ايران و كره خبرداد.

مراد اسماعيلي با بيان اينكه اين بازنگري در راستاي توسعه روابط حمل و نقل هوايي بين دو كشور و براساس نيازها و شرايط روز صورت گرفته است، اظهارداشت: ضمن بحث و بررسي در خصوص موضوعات مختلف هوانوردي في مابين تعيين و معرفي شركت هاي هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران، ماهان، آسيانا ايرلاينز و كره اي ين اير به عنوان شركت هاي هواپيمايي معينه دو كشور به منظور برقراري و انجام پروازهاي برنامه اي، همچنين ارتقا ظرفيت پروازهاي مسافري و باري از 4 پرواز به 11 پرواز  در هفته، تعيين مسيرهاي هوايي، همكاري شركت هاي هواپيمايي به شيوه code share از جمله مفاد يادداشت تفاهم مذكور بين دو كشور است.

وي افزود: امكان انجام پرواز به روش بدون حق بهره برداري ترافيكي از نقاط واسط بين دو كشور و امضاي پروتكل اصلاحي موافقتنامه حمل و نقل هوايي في مابين پس از اخذ مجوز مربوطه از ديگر مفاد اين يادداشت تفاهم به شمار مي رود.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.