يك فروند هواپيماي فوكر 100 از رده خارج آسمان از فرودگاه مهرآباد منتقل شد
به دنبال بخشنامه سازمان هواپيمايي كشوري مبني بر طرح ساماندهي سطوح پروازي و خروج هواپيماهاي از رده خارج از فرودگاههاي كشور عصر امروز مسئول هماهنگي اجراي بخشنامه سازمان هواپيمايي كشوري در شركت هواپيمايي آسمان ضمن اعلام اولين اقدامات انجام شده اين شركت گفت: يك فروند هواپيماي فوكر 100 عصر امروز از فرودگاه مهرآباد منتقل مي شود.

صالحي پور گفت: يك فروند هواپيماي 727 نيز طي قراردادي به يكي از مراكز فرهنگي استان مركزي واگذار شده كه عمليات جداسازي اين هواپيما آغاز و انتقال آن در كمترين زمان ممكن انجام خواهد شد.

وي ادامه داد: يك فروند هواپيما از رده خارج ديگر نيز به دانشگاه بيرجند و يك فروند از اين هواپيماها به دانشگاه تربيت مدرس اهداء و زمينه انتقال يك فروند هم جهت استفاده در امور فرهنگي نيز به زابل فراهم شده است.

وي با بيان اينكه سه فروند هواپيماي تحت چك به ناوگان هوايي آسمان ملحق شده است؛ بر تعهد شركت هواپيمايي آسمان در خصوص اجراي بخشنامه سازمان هواپيمايي كشوري تا خروج تمامي هواپيماهاي از رده خارج و  غير قابل پرواز تاكيد كرد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.