در ششمين گردهم آيي متخصصين سازمان هواپيمايي كشوري با مسئولان شركت هاي هواپيمايي عنوان شد :
مميزي جامع شركت هاي هواپيمايي داخلي از اواسط شهريور ماه
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي گفت : ششمين گردهمايي مسئولان استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري و مديران عالي رتبه فني و عملياتي شركت هاي هواپيمايي برگزار شد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: در اين گردهمايي ضمن بررسي قوانين و مقررات هوانوردي، در خصوص رعايت استانداردها و الزامات فني و تخصصي اظهارهاي علمي و تجربي مسئولان شركت ها جهت رفع چالش هاي احتمالي بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در اين جلسه مهندس تقوايي معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري ضمن مثبت خواندن نقد و نظرهاي تخصصي مطرح شده مهمترين راهكار پاسخگويي به انتظارات مردم در سايه توسعه اقتصادي و افزايش بهره وري شركت ها را همكاري تنگاتنگ شركت ها و به اشتراك گذاشتن منابع و امكانات موجود دانست و گفت : براي عرض اندام و حضور در عرصه حمل و نقل هوايي جز توجه به آموزش هاي هوانوردي و تسلط بر مقررات و قوانين رايج بر حمل و نقل هوايي بروز دنيا امكان پذير نخواهد بود.

وي با بيان اينكه در حال حاضر دوره هاي آموزشي آيوسا بررسي سانحه JAA در دستور كار قرار دارد گفت: سازمان هواپيمايي كشوري نظر دارد آموزش ها را بازنگري و آموزش هاي اوليه و ضمن خدمت را ساماندهي نمايد.

اين گزارش حاكي است در اين جلسه مقرر گرديد اواسط شهريورماه شركت هاي هواپيمايي توسط كاركنان استاندارد پرواز و خبرگان صنعت مورد مميزي جامع قرار گيرند.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.