بدنبال تصميمات اخير شركت ملي پخش و پالايش عنوان شده است؛
ضرب الاجل شركت ملي پخش و پالايش در خصوص دريافت نقدي از طريق كارت روند عادي پروازها را مشكل ساز مي كند
رضا جعفرزاده مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري با اعلام اين خبر گفت: اقدامات سازمان هواپيمايي كشوري در همكاري نزديك با مسئولان شركت ملي پخش و پالايش قابل انكار نيست.

وي افزود: به گونه اي كه پس از اقدامات سازمان هواپيمايي كشوري، شركت هاي هواپيمايي با انضباط مالي ايجاد شده نسبت به پرداخت هاي جاري خود اقدام كرده اند و در مورد بدهي هاي گذشته خود نيز برنامه ريزي هايي را در دستور كار قرار داده اند.

جعفرزاده گفت: اگرچه سازمان هواپيمايي كشوري چشم انداز تصميمات اتخاذ شده را تاييد مي كند اما اقدامات اخير شركت ملي پخش و پالايش و تعيين ضرب الاجل براي پرداخت نقدي شركت هاي هواپيمايي از طريق كارت را موجب ايجاد چالش در تعهدات شركت هاي هواپيمايي براي انجام پروازهايشان مي داند لذا انتظار مي رود شركت پخش و پالايش زمان اجرا، و احيانا تجديد نظر در پروسه دريافت ها و زمان اجراي تصميم مذكور را به زمان مناسب تري موكول تا زمينه انجام اهداف پيش روي فراهم و به روند خدمات رساني به مسافران پروازها لطمه اي وارد نشود.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، در پايان يادآور شد: با توجه به اينكه يك ماه زمان مي برد تا شركت هاي هواپيمايي طلب هاي خود در ازاء فروش بليت را از مبادي مربوطه دريافت نمايند اين موضوع يقينا در منطق فروش نقدي سوخت لحاظ نشده است.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.