همايش معرفي محصولات شركت هواپيماسازي امبرائر در ايران برگزار شد
مديركل دفتر رياست سازمان هواپيمايي كشوري از برگزاري همايش معرفي محصولات شركت هواپيماسازي امبرائر در ايران خبرداد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، محمد سعيد شرفي اظهارداشت: روز گذشته مدیران شرکت برزیلی امبرائر برای مذاکره با شرکت‌های ایرانی وارد ایران شدند و براي استفاده از بازار ايران به برگزاري همايش معرفي محصولات شركت هواپيماسازي امبرائر اقدام كردند.

وي افزود: بازار حمل و نقل هوایی ایران یک پتانسیل قوی در داخل و  منطقه به شمار می رود و همچنين فرصت بسیار خوبی برای رشد دارد که می‌تواند شهرستان‌های کوچک را به شهرهای بزرگ و یا شهرستان‌های کوچک دیگر متصل كند.

وي افزود: همچنین فروش هواپیما به ایران به رویکردی کاملاً سنجیده نیاز دارد که بتواند چالش‌های مالی را رفع کرده و آموزش خدمه و پشتيباني لازم را تامین کند.

شرفي تصريح كرد: در اين همايش علاوه بر معرفي محصولات شركت هواپيماسازي امبرائر با توجه به شرايط اقليمي و عملياتي، وضعيت بازار ايران از نظر تجاري و آثار تحولات اخير بر محيط كسب و كار در صنعت هوانوردي و همچنين موضوعاتي نظير روش هاي تامين مالي و تعميرات هواپيما نيز از ديگر موضوعات مطرح شده در اين همايش به شمار مي رود.

مديركل دفتر رياست سازمان هواپيمايي كشوري تصريح كرد: در اين همايش مسئولان شركت امبرائر پس از بررسي وضعيت بازار حمل و نقل هوايي كشور عنوان كردند امبرائر شانس بسيار بالايي براي ورود به بازار ايران را دارد و مي توان با استفاده از هواپيماهاي اين شركت به مناطق مختلف اين كشور پرواز و در آينده شاهد خدمات رساني مطلوب بود.

وي افزود: در اين همايش مديرعامل شركت بوراجت و مديران بازرگاني عمان اير نيز به عنوان يكي از شركت هاي منطقه كه از هواپيماهاي امبرائر استفاده مي كنند و از هواپيماي امبرائر در ناوگان خود بهره مي برند، مزاياي فني، عملياتي و اقتصادي اين نوع هواپيماها را مثبت دانستند.

شرفي خاطرنشان كرد: در اين همايش بازار ايران از لحاظ ساختاري و نوع هواپيماهاي در اختيار با هند و تركيه مقايسه شد. و بازار ايران يكي از بازارهاي بالقوه جهاني و بسيار مناسب براي هواپيماهاي بدنه باريك و منطقه اي به دليل تعداد فرودگاهها، همچنين تقاضاي سفر به فرودگاههاي منطقه ارزيابي شد.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.